2x 3e rang - categorie 1 tickets voor Holiday on Ice!

4.5 / 5 (16 beoordelingen)

Van 8 december 2023 t/m 7 januari 2024 keert Holiday on Ice terug naar Nederland met de extra feestelijke jubileumshow A NEW DAY. Sluit het jaar af met een onvergetelijke en adembenemende show voor het hele gezin!

4.5 / 5 (16 beoordelingen)

De veiling

  • 2x 3e rang - categorie 1 tickets voor Holiday on Ice, t.w.v. €89,80.
  • De voucher is geldig voor de geselecteerde show van 8 december 2023 t/m 7 januari 2024.
  • Bekijk hier de categorie 2 veiling van de 3e rang.

Wat te verwachten

  • Een indrukwekkende show, vertolkt door een 40-koppige cast van topkunstschaatsers van over de hele wereld.
  • Vier 80 jaar Holiday on Ice tijdens de de spectaculaire jubileumshow.
  • Te bezoeken in Groningen, Rotterdam, 's-Hertogenbosch, Amsterdam en Maastricht.
  • Een onvergetelijke en adembenemende show voor het hele gezin in de feestmaand!

Goed om te weten

  • Let op! Je dient de voucher(s) na aankoop te verzilveren via Eventim. Vanuit Eventim ontvang je je officiële tickets. Meer informatie vind je na het winnen van de veiling op de voucher.
  • Let op! Er is een beperkt aantal kaarten beschikbaar per voorstelling op=op.
  • Mogelijkheid tot het boeken van rolstoelplaatsen.
  • Bekijk hier alvast de actuele beschikbaarheid.
  • De show duurt 2 uur en een kwartier, inclusief 20 minuten pauze.

Locatie

Locatie

Martiniplaza
Leonard Springerlaan 2
9727KB Groningen

Routebeschrijving
Locatie

Rotterdam Ahoy
Ahoyweg 10
3084BA Rotterdam

Routebeschrijving
Locatie

Brabanthallen
Diezekade 1
5222AK 's-Hertogenbosch

Routebeschrijving
Locatie

RAI Amsterdam
Europaplein 24
1978GZ Amsterdam

Routebeschrijving
Locatie

MECC
Forum 100
6229GV Maastricht

Routebeschrijving

Meer informatie

Holiday on Ice bestaat 80 jaar!
Van 8 december 2023 t/m 7 januari 2024 keert Holiday on Ice terug naar Nederland met de extra feestelijke jubileumshow A NEW DAY. Geniet van het indrukwekkende spektakel, vertolkt door de 40-koppige cast van topkunstschaatsers van over de hele wereld. Sluit het jaar goed af met deze onvergetelijke en adembenemende show voor het hele gezin. Holiday on Ice is het coolste uitje in de feestelijke decembermaand en voor in de kerstvakantie.

A New Day is een magisch en kleurrijk spektakel
In deze gloednieuwe show van sterregisseur Francisco Negrin maak je kennis met Aurora, een vrouwelijk wezen uit een kleurloze en vreugdeloze wereld. Op aarde ontmoet Aurora de jonge Adam, die haar de schoonheid van onze wereld met al zijn vormen, kleuren en facetten laat zien. Aurora raapt haar moed bij elkaar en waagt zich aan een groot avontuur. Maar mysterieuze krachten willen haar steeds terug trekken naar haar eigen kille planeet. Een spannende achtervolging begint, waarbij alle creativiteit en ervaring van meer dan driekwart eeuw Holiday on Ice is samengebald.

Wees er snel bij, want er zijn slechts dertig voorstellingen in Nederland!

Kijk voor meer informatie op de website van Holiday on Ice.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Video

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.