1e of 2e rang ticket Holiday On Ice!

4.5 / 5 (16 beoordelingen)

Van 6 december 2024 t/m 12 januari 2025 kun je volop genieten van een nieuwe kleurrijke show vol spektakel, verbluffende kostuums, spectaculaire acts, prachtige choreografieën en opzwepende muziek!

4.5 / 5 (16 beoordelingen)

De veiling

  • 1e rang ticket - Holiday On Ice, t.w.v. €67,90.
  • 2e rang ticket - Holiday On Ice, t.w.v. €57,50.
  • De voucher is éénmalig geldig in de periode van 6 december 2024 t/m 12 januari 2025. Bekijk hier de actuele beschikbaarheid.

Wat te verwachten

  • NO LIMITS; de naam van de show geeft al aan dat gaat om een grenzeloos spektakel.
  • NO LIMITS vertelt een verhaal over het overwinnen van grenzen, het vinden van de liefde en de kracht van menselijke verbinding.
  • Geniet van het indrukwekkende spektakel, vertolkt door 40 topkunstschaatsers van over de hele wereld.
  • Te bezoeken in Groningen, Breda, Rotterdam, 's-Hertogenbosch, Amsterdam en Maastricht.
  • Holiday on Ice is het ‘coolste' uitje tijdens de december en januari maanden!

Goed om te weten

  • Let op! Je dient de voucher na aankoop te verzilveren via Eventim. Vanuit Eventim ontvang je je officiële tickets. Meer informatie vind je na het winnen van de veiling op de voucher.
  • Geldig op basis van beschikbaarheid. Let op! OP=OP
  • De show duurt 2 uur en een kwartier, inclusief 20 minuten pauze.
  • Bekijk hier de beschikbare shows.
  • Niet te gebruiken in combinatie met andere aanbiedingen.
  • Elke voucher geeft recht op één kaart.
  • Let op! Boekingen voor rolstoelplaatsen zijn helaas niet mogelijk. Wel via Eventim.
  • Het is niet mogelijk om na jouw boeking de reservering te wijzigen of te annuleren.
  • Op reeds gemaakte reserveringen wordt geen restitutie verleend.

Locatie

Locatie

Martiniplaza
Leonard Springerlaan 2
9727KB Groningen

Routebeschrijving
Locatie

Rotterdam Ahoy
Ahoyweg 10
3084BA Rotterdam

Routebeschrijving
Locatie

Brabanthallen
Diezekade 1
5222AK 's-Hertogenbosch

Routebeschrijving
Locatie

RAI Amsterdam
Europaplein 24
1978GZ Amsterdam

Routebeschrijving
Locatie

MECC
Forum 100
6229GV Maastricht

Routebeschrijving
Locatie

Breepark
Bavelseparklaan 7
4817ZX Breda

Routebeschrijving

Meer informatie

Holiday on Ice - NO LIMITS
Van 6 december 2024 t/m 12 januari 2025 kun je genieten van een nieuwe kleurrijke show vol spektakel, verbluffende kostuums, spectaculaire acts, prachtige choreografieën en opzwepende muziek.

NO LIMITS; de naam van de show geeft al aan dat gaat om een grenzeloos spektakel. Innovatie en traditie worden op een unieke manier gecombineerd, wat resulteert in een compleet nieuw universum van spectaculair live entertainment op en boven het ijs. Moderne videoprojecties, kinetische verlichting, honderden prachtige kostuums, en vooral de verbluffende prestaties van ‘s werelds beste kunstschaatsers zorgen voor een onvergetelijke middag of avond voor het hele gezin. Beleef een spannend liefdesverhaal en ga mee op een meeslepende heldenreis naar steeds nieuwe, onvergetelijke werelden.

NO LIMITS vertelt een verhaal over het overwinnen van grenzen, het vinden van liefde en de kracht van menselijke verbinding. Het speelse avontuur tussen fantasie en werkelijkheidboeit vanaf het begin tot einde. We kijken ernaar uit om je te ontvangen en je verwachtingen te overtreffen met onze nieuwste show!

Kijk voor meer informatie op de website van Holiday on Ice.

€ 50,65

€ 67,90
Korting
25%
Je bespaart
€ 17,25

Video

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.